Умови повернення та відшкодування

Умови повернення та відшкодування

Згідно з Українським законодавством про захист прав споживачів, ви маєте можливість повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 днів з моменту покупки за умови виконання наступних умов.

Які умови повернення товару? Ви можете скасувати своє замовлення та повернути товар протягом 14 днів без вказівки причини.

Останній термін для скасування замовлення - 14 днів з дня отримання товару або з моменту, коли третя особа, яка не є перевізником, приймає володіння товаром.

Як здійснити повернення товару? Для скасування замовлення необхідно повідомити нас про своє рішення шляхом подання заяви.

Ви можете зв'язатися з нами через електронну пошту offmen.poshiv@gmail.com або за номером телефону +38 (098) 640 36 24, вказавши номер замовлення та причину повернення. Ми повернемо витрати протягом 7 днів з моменту отримання повернутого товару, використовуючи ті ж самі засоби оплати, які ви використовували для замовлення, без додаткових комісій.

Які умови повернення товару? Для повернення товару впевніться, що:

Товар був придбаний протягом останніх 14 днів. Товар знаходиться в оригінальній упаковці. Товар має належну якість. Ви можете обміняти товар на аналогічний або інший товар з відшкодуванням різниці в ціні або повернути гроші.

Обмін товару проводиться протягом 14 днів з дня покупки, якщо товар не був у вжитку і зберігся в оригінальному стані з упаковкою, заводськими пломбами, маркуванням, ярликами та наявністю чека або іншого документу, що підтверджує покупку.

Умови коли поверненя товару не можливе:
Товар не можна повернути, якщо пройшло більше 14 днів з моменту покупки. Товар був вжитий або має сліди втручання, такі як ремонт чи зміни в конструкції. Товар має ознаки використання, такі як пошкодження або відколи, відсутність заводських пломб або маркування, або відсутність документів, що підтверджують покупку.

Ми залишаємо за собою право відмовити у поверненні будь-якого товару, який не відповідає цим умовам.

Обов'язки покупця:

Згідно з законом, покупець зобов'язаний ознайомитися з правилами експлуатації товару перед його використанням, дотримуватися умов використання, встановлених виробником, і при необхідності звертатися за консультацією до продавця.

У разі сумнівів у якості товару покупець може звернутися до незалежної експертизи. Якщо експертиза підтвердить несумісність товару з вказаними характеристиками, витрати на експертизу покриває продавець.

Повернення товару:

При відправленні товару кур'єрськими службами, поштою або іншими логістичними компаніями для його повернення, всі питання, що виникають у зв'язку з пошкодженням, повним знищенням або втратою товару, покладаються на покупця.

Покупець несе відповідальність за витрати і ризики, пов'язані з поверненням товару нам. При оформленні заявки на повернення необхідно відправити товар за вказаною адресою, оскільки деякі категорії товарів знаходяться на різних складах.

Повернення грошей:

Ми не несемо відповідальності за товари, які пошкоджені або втрачені під час зворотної доставки. Повернення грошових коштів проводиться протягом 7 днів з моменту отримання нами поверненого товару, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів". Повернення коштів здійснюється тим же способом і тій же особі, якій було оплачено замовлення.

Звертаємо вашу увагу на те, що терміни повернення коштів за товар, оплачений банківською картою, можуть варіюватися залежно від політики банку- карти.

Возврат товара:

При отправке товара курьерскими службами, почтой или другими логистическими компаниями для его возврата, все вопросы, возникающие в связи с повреждением, полным уничтожением или утратой товара, возлагаются на покупателя.
Покупатель несет ответственность за расходы и риски, связанные с возвратом товара нам. При оформлении заявки на возврат необходимо отправить товар по указанному адресу, поскольку некоторые категории товаров находятся на разных складах.

Возврат денег:

Мы не несем ответственности за товары, которые повреждены или потеряны во время обратной доставки. Возврат денежных средств производится в течение 7 дней с момента получения нами возвращенного товара, согласно закону Украины "О защите прав потребителей". Возврат средств осуществляется тем же способом и тому же лицу, которому был оплачен заказ.

Обращаем ваше внимание на то, что сроки возврата средств за товар, оплаченный банковской картой, могут варьироваться в зависимости от политики банка карты.